| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LEDTrunking End Cap-DF-DZ |
| Prekės ženklas | Opple |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 9405 4239 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Plotis | 75 mm |
| Aukštis | 30 mm |
| Priedo tipas | Antgalis |
| Ilgis | 95 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 6931783011331 |
| Spalva | Baltas |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Permatomas | No |
| Priedas | Yes |
| Atsarginė dalis | No |