| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | H7 LED bulb NIGHT BREAKER / PX26d / 19W / 6000K |
| Prekės ženklas | OSRAM |
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC000696 |
| Lizdas | PX26d |
| Šviesos srautas | 1500 lm |
| Bendras ilgis | 81.3 mm |
| Diametras | 13.8 mm |
| Technologija | Šviesos diodas |
| Lempos įtampa | 12-24 V |
| Pakavimo lygis 1 | 4062172155045 |
| Spalva | Kita |
| Tinka keleivinės mašinos priekiniams žibintams | Yes |
| Tinka keleivinės mašinos kitokiems žibintams | No |
| Tinka sunkvežimio kitokiems žibintams | No |
OSRAM H7 LED spuldzes NIGHT BREAKER / PX26d / 19W / 6000K - auksti balts / 1500Lm