| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LEDM 600-0 LED-lichtmodule |
| Prekės ženklas | Siedle |
| Kategorijos |
Door Entry Systems
|
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC000349 |
| Modelis | Apšvietimas |
| Pakavimo lygis 1 | 4015739368518 |
| Spalva | Bespalvis |
| Plotis | 99 mm |
| Aukštis | 99 mm |
| Gylis | 35 mm |
| Su korpusu | No |
| Instaliacinis metodas | Nepriklausomas nuo sistemos |
| Korpuso medžiaga | Aliuminio/ plastiko |
| Įtampos tipas (įvesties įtampa) | Nuolatinė srovė |
| Montuojamas prie paviršiaus | Yes |
| Suderinama su klausos aparatu | No |
| Su rakto lauku | No |
| Lygiai montuojama instaliacija | Yes |
| PTZ funkcija (švytavimas/palinkimas/priartinimas | No |
| Rankinio reguliavimo foto aparatas | No |
| Biometrinės skaitymo strategijos | No |
| Skaityti strategijos kodą | No |
| Skaitymo strategijos duomenų laikmena | No |
| Su funkcija diena/naktis | No |