| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LEDinestra® DIM 1000 mm 75 16.5 W/2700 K S14s |
| Prekės ženklas | LEDVANCE |
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Lizdas | S14s |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 80-89 (1B klasė) |
| Diametras | 28.5 mm |
| Lempos efektyvumas | 63 lm/W |
| Ilgis | 1000 mm |
| Nominali įtampa nuo / iki | 230 V |
| Dangčio tipas | Apšerkšnijęs |
| Spalvos temperatūra | 2700 K |
| Lempos galia | 16.5 W |
| Šviesos srautas | 1055 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 4008597247743 |
| Pakavimo lygis 2 | 4008597547447 |
| Spalva | Baltas |
| Korpuso spalva | Baltas |
| Įtampos tipas | Kintamoji srovė |
| Su nuotoliniu valdymu | No |
| Galima nuotolinė operacija | No |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Šviesos spalva pagal EN 12464-1 | Šiluma < 3300 K |
| Vidutinis nominalus tarnavimo laikas | 20000 h |
| Nominali srovė | 75 mA |
| Svertinės energijos sąnaudos per 1000 valandų | 17 kWh |
| Galimas IFTTT palaikymas | No |
| Spalvinis darnumas (pagal McAdamso elipsę) | SDCM6 |
| Vardinis šviesos srautas pagal IEC 62612 | 1055 lm |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė pagal ES reglamentą 2019/2015 | A |
| Galios faktorius | 0.9 |
| Energijos efektyvumo indeksas (EEI) | 0.2 |