| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LEDHighbay-P4-Remote Controller |
| Prekės ženklas | Opple |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8543 7090 00 |
| ETIM | EC000533 |
| Modelis | Elektroninis šviesos valdiklis |
| Pakavimo lygis 1 | 6941497715715 |
| Plotis | 56 mm |
| Aukštis | 26.25 mm |
| Gylis | 175 mm |
| Galimas IFTTT palaikymas | No |
| Suderinamas su Apple HomeKit | No |
| Suderinamas su Google Assistant | No |
| Suderinamas su Amazon Alexa | No |