| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LEDClassic 50W GU10 WW 36D ND 10PK |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kategorijos |
GU10 LED lemputės (taškinės), 1 W
GU10 LED lemputės (taškinės), 2700K GU10 lemputės |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC001959 |
| Lizdas | GU10 |
| Spalvos temperatūra | 2700 K |
| Lempos galia | 4.6 W |
| Šviesos srautas | 335 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 8718696778265 |