| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LEDClassic 4.6W (50W) GU10 CW 36D ND 3CT/8 EC |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kategorijos |
LED lempos ir vamzdžiai
Lemputės |
| ETIM | EC001959 |
| Energijos klasė | F |
| EPREL – Europos energijos vartojimo efektyvumo etikete ženklinamų gaminių registras | 391859 |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 80-89 (1B klasė) |
| Lempos efektyvumas | 84 lm/W |
| Nominali įtampa nuo / iki | 220-240 V |
| Spalvos temperatūra | 4000 K |
| Lempos galia | 4.6 W |
| Šviesos srautas | 390 lm |
| Spindulio kampas | 36 ° |
| Pakavimo lygis 1 | 8719514451537 |