| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LEDClassic 35W GU10 WW 230V 36D ND 2SRT6 |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kategorijos |
GU10 LED lemputės (taškinės), 1 W
GU10 LED lemputės (taškinės), 2700K GU10 lemputės |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Lizdas | GU10 |
| Spalvos temperatūra | 2700 K |
| Lempos galia | 3.5 W |
| Šviesos srautas | 255 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 8718699774295 |