| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED VALUE STICK 7 W/6500 K B22d |
| Prekės ženklas | OSRAM |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Lizdas | B22d |
| Užtamsinamas | No |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 80-89 (1B klasė) |
| Diametras | 41 mm |
| Lempos efektyvumas | 100 lm/W |
| Ilgis | 111 mm |
| Nominali įtampa nuo / iki | 220 V |
| Dangčio tipas | Apšerkšnijęs |
| Spalvos temperatūra | 6500 K |
| Lempos galia | 7 W |
| Šviesos srautas | 700 lm |
| Kaitinamoji lempa | No |
| Spindulio kampas | 200 ° |
| Pakavimo lygis 1 | 4058075020375 |
| Pakavimo lygis 2 | 4058075020382 |
| Įtampos tipas | Kintamoji srovė |
| Su nuotoliniu valdymu | No |
| Energijos taupymo klasė | A+ |
| Galima nuotolinė operacija | No |
| Šviesos spalva pagal EN 12464-1 | Aušinimas >5300 K |
| Vidutinis nominalus tarnavimo laikas | 10000 h |
| Nominali srovė | 67 mA |
| Svertinės energijos sąnaudos per 1000 valandų | 7 kWh |
| Galimas IFTTT palaikymas | No |
| Spalvinis darnumas (pagal McAdamso elipsę) | SDCM6 |
| Mažiausias perjungimo ciklų skaičius | 100000 |
| Vardinis šviesos srautas pagal IEC 62612 | 700 lm |
| Suderinamas su Apple HomeKit | No |
| Suderinamas su Google Assistant | No |
| Suderinamas su Amazon Alexa | No |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė pagal ES reglamentą 2019/2015 | A |
| Energijos efektyvumo indeksas (EEI) | 0.15 |