| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED TUBE T8 SMD 2835 9W CW 28X600 GLASS SPECTRUM |
| Prekės ženklas | Spectrum |
| ETIM | EC001959 |
| Energijos klasė | E |
| EPREL – Europos energijos vartojimo efektyvumo etikete ženklinamų gaminių registras | 1013017 |
| Lizdas | G13 |
| Spalvos temperatūra | 6000 K |
| Lempos galia | 9 W |
| Šviesos srautas | 950 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 5907418755179 |