| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED TUBE T8 SMD 2835 22W CW 28X1500 GLASS SPECTRUM |
| Prekės ženklas | Spectrum |
| ETIM | EC001959 |
| Energijos klasė | E |
| EPREL – Europos energijos vartojimo efektyvumo etikete ženklinamų gaminių registras | 1013102 |
| Lizdas | G13 |
| Spalvos temperatūra | 6000 K |
| Lempos galia | 22 W |
| Šviesos srautas | 2500 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 5907418755230 |