| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED TUBE T8 SMD 2835 18W NW premium 26X1200 glass SPECTRUM |
| Prekės ženklas | Spectrum |
| Kategorijos |
T8 LED vamzdžiai, 18 W
G13 lemputės |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Energijos klasė | D |
| EPREL – Europos energijos vartojimo efektyvumo etikete ženklinamų gaminių registras | 1100215 |
| Lizdas | G13 |
| Spalvos temperatūra | 4000 K |
| Lempos galia | 18 W |
| Šviesos srautas | 2600 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 5902650543669 |
| Pakavimo lygis 2 | 5902650543669 |
| Pakavimo lygis 3 | 5902650543669 |