| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED TUBE T8 SMD 2835 10W CW 26X600 glass SPECTRUM round carton |
| Prekės ženklas | Spectrum |
| ETIM | EC001959 |
| Lizdas | G13 |
| Spalvos temperatūra | 6000 K |
| Lempos galia | 10 W |
| Šviesos srautas | 950 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 5907418771551 |