| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED TUBE T8 SMD 18W NW 26X1200 frosted 1 side power SPECTRUM |
| Prekės ženklas | Spectrum |
| ETIM | EC001959 |
| Lizdas | G13 |
| Spalvos temperatūra | 4000 K |
| Lempos galia | 18 W |
| Šviesos srautas | 1650 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 5907418735737 |