| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED Lamp E27 3,3W 827 FR |
| Prekės ženklas | Neolux |
| ETIM | EC001959 |
| Lizdas | E27 |
| Užtamsinamas | No |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 80-89 (1B klasė) |
| Diametras | 45 mm |
| Lempos efektyvumas | 75.75 lm/W |
| Ilgis | 86 mm |
| Nominali įtampa nuo / iki | 220-240 V |
| Dangčio tipas | Apšerkšnijęs |
| Spalvos temperatūra | 2700 K |
| Lempos galia | 3.3 W |
| Šviesos srautas | 250 lm |
| Spindulio kampas | 200 ° |
| Pakavimo lygis 1 | 4052899282285 |
| Energijos taupymo klasė | A+ |
| Vidutinis nominalus tarnavimo laikas | 15000 h |
| Mažiausias perjungimo ciklų skaičius | 100000 |