| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED Star Strip 1200 ZeroPitch Waterproof, LED STRIP 1200ZP S 965/24V/IP67 IND |
| Prekės ženklas | Radium |
| Kategorijos |
Šviesi juosta/žarna/juostelė
|
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC002706 |
| Plotis | 12 mm |
| Spinduliuotės kampas | 120 ° |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 90-100 (1A klasė) |
| Ilgis | 1000 mm |
| Aukštis / gylis | 3.5 mm |
| Lempa | Nekeičiamas LED |
| Saugos laipsnis (IP) | IP67 |
| Lempos galia vienam metrui | 14.4 W |
| Lempos įtampa | 24 V |
| Spalvos temperatūra | 24 K |
| Šviesos srautas į metrą | 1300 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 4003556009837, 4003556009837 |
| Montavimo metodas | Sumontuotas |
| Saugos klasė | Nėra |
| Modelis | Juosta |
| Jungties tipas | Kištuko gnybtas |
| Įtampos tipas | Nuolatinė srovė |
| Įrenginio tipas | Įtampą valdantis LED įtaisas |
| Lipnus | Yes |
| Tinka tamsinimo sistemai | Yes |
| Polių skaičius | 2 |
| Su apsauginiu gaubtu | No |
| Tam tikrų segmentų ilgis | 25 mm |
| Su prijungimo komplektu | No |
| LED viename metre skaičius | 280 |
| Didžiausioji sistemos galia | 86.4 W |
| Šviesos spalva | Baltas |
| Nuolatinio šviesos srauto valdymas | No |
| Galimas IFTTT palaikymas | No |
| Instaliacijos tipas | Tinka praeinamajai instaliacijai |
| Gyvavimo trukmė L70/B50 prie 25 °C | 60000 h |
| NEMA apsaugos laipsnis | Kita |
| Įmontuotos lemputės energijos efektyvumo klasė | A++, A+, A (LED) |
| Efektyvumo klasė energijos tiekiamos keičiamai lemputei | A |
| Aukščiausios energinio efektyvumo klasės keičiama lemputė | A |
| Keičiamos lempos žemiausia energijos efektyvumo klasė | A |
| Suderinamas su Apple HomeKit | No |
| Suderinamas su Google Assistant | No |
| Suderinamas su Amazon Alexa | No |
| Reguliuojama spalvų temperatūra | Ne |
| Reguliuojamas šviesos srautas | Ištisai skiriasi |
| Reguliuojamas spindulio kampas | Ne |
| Keičiamas valdymo įtaisas | Yes |
Flexible linear LED module 1200lm/m, continuous line of light, waterproof, sticky back f. mounting, for operation driver required, length adjustable.