| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED STAR MR16 230 V 50 110 ° 4 W/3000 K GU5.3 |
| Prekės ženklas | OSRAM |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Lizdas | GU5.3 |
| Užtamsinamas | No |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 80-89 (1B klasė) |
| Diametras | 50 mm |
| Lempos efektyvumas | 87 lm/W |
| Lempos forma | Atšvaitas |
| Ilgis | 45 mm |
| Nominali įtampa nuo / iki | 220 V |
| Spalvos temperatūra | 3000 K |
| Lempos galia | 4 W |
| Šviesos srautas | 350 lm |
| Lempų žymėjimas | MR16 |
| Kaitinamoji lempa | No |
| Pakavimo lygis 1 | 4052899981140 |
| Pakavimo lygis 2 | 4052899981188 |
| Spalva | Baltas |
| Korpuso spalva | Baltas |
| Įtampos tipas | Kintamoji srovė |
| Su nuotoliniu valdymu | No |
| Tinka elektroniniam balastui | No |
| Galima nuotolinė operacija | No |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Šviesos spalva pagal EN 12464-1 | Šiluma < 3300 K |
| Vidutinis nominalus tarnavimo laikas | 15000 h |
| Nominali srovė | 32 mA |
| Galimas IFTTT palaikymas | No |
| Spalvinis darnumas (pagal McAdamso elipsę) | SDCM6 |
| Foto biologinė sauga pagal EN 62471 | RG1 |
| Vardinis šviesos srautas pagal IEC 62612 | 350 lm |
| Suderinamas su Apple HomeKit | No |
| Suderinamas su Google Assistant | No |
| Suderinamas su Amazon Alexa | No |
| Tinka magnetiniam balastui | No |
| Energijos efektyvumo indeksas (EEI) | 0.17 |