| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED SPOT PULSE PEND 1XGU10 WT OSRAM |
| Prekės ženklas | OSRAM |
| Kategorijos |
Šviestuvai
|
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 9405 1990 00 |
| Plotis | 100 mm |
| Aukštis / gylis | 1230 mm |
| Nominali įtampa nuo / iki | 220-240 V |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Pakavimo lygis 1 | 4099854588099 |