| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED SMD Bulb - Spot MR16 GU10 4W 345lm 4000K Clear 36° - 3-pack |
| Prekės ženklas | Shada |
| Kategorijos |
GU10 LED lemputės (taškinės), 4 W
GU10 LED lemputės (taškinės), 1 W GU10 LED lemputės (taškinės), 4000K GU10 lemputės |
| ETIM | EC001959 |
| Lizdas | GU10 |
| Spalvos temperatūra | 4000 K |
| Lempos galia | 4 W |
| Šviesos srautas | 345 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 8720604302967 |