| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED SMD Bulb - Spot MR16 GU10 2.5W 360lm 3000K Clear 36° |
| Prekės ženklas | Shada |
| Kategorijos |
GU10 LED lemputės (taškinės), 1 W
GU10 LED lemputės (taškinės), 3000K GU10 lemputės |
| ETIM | EC001959 |
| Lizdas | GU10 |
| Spalvos temperatūra | 3000 K |
| Lempos galia | 2.5 W |
| Šviesos srautas | 360 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 8720604302806 |