| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED SMD Bulb - Capsule T30 GU10 4W 400lm 2700K CRI97 Clear 320° |
| Prekės ženklas | Shada |
| Kategorijos |
GU10 LED lemputės (taškinės), 4 W
GU10 LED lemputės (taškinės), 1 W GU10 LED lemputės (taškinės), 2700K GU10 lemputės |
| ETIM | EC001959 |
| Lizdas | GU10 |
| Spalvos temperatūra | 2700 K |
| Lempos galia | 4 W |
| Šviesos srautas | 400 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 8720604303360 |