| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED SMD Bulb - Capsule G9 G9 2.5W 240lm 2700K Frosted 270° - 3-pack |
| Prekės ženklas | Shada |
| Kategorijos |
G9 LED lemputės (kapsulinės), 2,5 W
G9 lemputės |
| ETIM | EC001959 |
| Lizdas | G9 |
| Spalvos temperatūra | 2700 K |
| Lempos galia | 2.5 W |
| Šviesos srautas | 240 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 8720604303445 |