| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED ROUND 13W 3000K IP44 S R250 WT IP44 120' |
| Prekės ženklas | LEDVANCE |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 9405 1140 00 |
| ETIM | EC002892 |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 80-89 (1B klasė) |
| Nominali įtampa nuo / iki | 220-240 V |
| Saugos laipsnis (IP) | IP44 |
| Spalvos temperatūra | 3000 K |
| Pakavimo lygis 1 | 4058075110168 |