| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED R-50 E-14 230V 6W WW SPECTRUM |
| Prekės ženklas | Spectrum |
| ETIM | EC001959 |
| Energijos klasė | F |
| EPREL – Europos energijos vartojimo efektyvumo etikete ženklinamų gaminių registras | 880628 |
| Lizdas | E14 |
| Spalvos temperatūra | 3000 K |
| Lempos galia | 6 W |
| Šviesos srautas | 410 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 5907418799043 |