| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED PARISIENNE PREMIUM COG 20W E-27 NW MILKY SPECTRUM |
| Prekės ženklas | Spectrum |
| ETIM | EC001959 |
| Energijos klasė | C |
| EPREL – Europos energijos vartojimo efektyvumo etikete ženklinamų gaminių registras | 667322 |
| Lizdas | E27 |
| Spalvos temperatūra | 4000 K |
| Lempos galia | 20 W |
| Šviesos srautas | 3400 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 5902650567375 |