| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED PAR30 E27 230V 20W COB 24 DEGREES CW WHITE SPECTRUM |
| Prekės ženklas | Spectrum |
| ETIM | EC001959 |
| Energijos klasė | E |
| EPREL – Europos energijos vartojimo efektyvumo etikete ženklinamų gaminių registras | 878944 |
| Lizdas | E27 |
| Spalvos temperatūra | 6000 K |
| Lempos galia | 20 W |
| Šviesos srautas | 2000 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 5902650534506 |