| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED Lamp PAR16 3.7W 927 GU10 DIM (5x1) |
| Prekės ženklas | LEDVANCE |
| Kategorijos |
LED lempos GU10 1W
LED lempos GU10 Dimmable LED lempos GU10 2700K GU10 lemputės |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 5200 00 |
| Energijos klasė | |
| EPREL – Europos energijos vartojimo efektyvumo etikete ženklinamų gaminių registras | 2176398 |
| Lizdas | GU10 |
| Užtamsinamas | Yes |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 90-100 (1A klasė) |
| Lempos efektyvumas | 94 lm/W |
| Nominali įtampa nuo / iki | 220-240 V |
| Spalvos temperatūra | 2700 K |
| Lempos galia | 3.7 W |
| Šviesos srautas | 350 lm |
| Spindulio kampas | 36 ° |
| Pakavimo lygis 1 | 4099854457586 |
| Pakavimo lygis 2 | 4099854457593 |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |