| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED PANEL 39W 3000K 62x62 3359lm DIMM |
| Prekės ženklas | Brumberg |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 9405 1190 00 |
| ETIM | EC002892 |
| Ilgis | 62 mm |
| Spalvos temperatūra | 3000 K |
| Pakavimo lygis 1 | 4251433936763 |