| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED MR16 12V 6W SMD 45 DEGREES WW WITH LENS SPECTRUM |
| Prekės ženklas | Spectrum |
| Kategorijos |
GU5.3 LED lemputės
GU5.3 lemputės |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Energijos klasė | G |
| EPREL – Europos energijos vartojimo efektyvumo etikete ženklinamų gaminių registras | 1115208 |
| Lizdas | GU5.3 |
| Spalvos temperatūra | 3000 K |
| Lempos galia | 6 W |
| Šviesos srautas | 450 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 5902650527881 |
| Pakavimo lygis 2 | 5902650527881 |
| Pakavimo lygis 3 | 5902650527881 |