| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED MR16 12V 6W SMD 38 DEGREES NW WITH LENS SPECTRUM |
| Prekės ženklas | Spectrum |
| ETIM | EC001959 |
| Energijos klasė | F |
| EPREL – Europos energijos vartojimo efektyvumo etikete ženklinamų gaminių registras | 731165 |
| Lizdas | GU5.3 |
| Spalvos temperatūra | 4000 K |
| Lempos galia | 6 W |
| Šviesos srautas | 480 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 5902650592513 |