| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED modules |
| Prekės ženklas | Tridonic |
| Kategorijos |
LED moduliai
|
| Plotis | 80 mm |
| Aukštis | 21.6 mm |
| Diametras | 113.14 mm |
| Ilgis | 80 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 9006210501994, 9006210501994 |
| Darbinė įtampa (diapazonas) | 0 V |
| Reikalinga išorinė pavara | No |