| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Led module AC 200-240V 6W 3000K 350Lm 36Degr. Ra90 Dim |
| Prekės ženklas | Civilight |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 5100 00 |
| ETIM | EC000996 |
| Diametras | 50 mm |
| Ilgis | 50 mm |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Lempos galia | 6 W |
| Šviesos srautas | 350 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 4060574475068 |
| Pakavimo lygis 2 | 4060574475068, 4060574475068 |
| Spalva | Baltas |
| Įtampos tipas | Kintamoji srovė |
| Energijos taupymo klasė | G |
| Šviesos stipris | 900 cd |
| Šviesos spalva pagal EN 12464-1 | Šiluma < 3300 K |
| Vidutinis nominalus tarnavimo laikas | 25000 h |
| Galimas IFTTT palaikymas | No |
| Spalvinis darnumas (pagal McAdamso elipsę) | SDCM5 |
| Foto biologinė sauga pagal EN 62471 | RG1 |
| Spindulio kampas | 36 ° |
| Suderinamas su Apple HomeKit | No |
| Suderinamas su Google Assistant | No |
| Suderinamas su Amazon Alexa | No |
Led module AC 200-240V 6W 3000K 350Lm 36Degr. Ra90 Dim