| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Led module AC 176-264V 10W 3000K 620Lm 24DegrDegr. Ra95 Dim |
| Prekės ženklas | Civilight |
| ETIM | EC000996 |
| Diametras | 50 mm |
| Ilgis | 50 mm |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Lempos galia | 10 W |
| Šviesos srautas | 620 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 6901029075304 |
| Įtampos tipas | Kintamoji srovė |
| Energijos taupymo klasė | A |
| Šviesos stipris | 1800 cd |
| Šviesos spalva pagal EN 12464-1 | Šiluma < 3300 K |
| Vidutinis nominalus tarnavimo laikas | 25000 h |