| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED Filament Bulb G45 E27 2W 4000K 200lm Frosted |
| Prekės ženklas | GTV Lighting |
| Kategorijos |
E27 LED lemputės, 2 W
E27 LED lemputės, 4000K E27 lemputės |
| ETIM | EC001959 |
| Lizdas | E27 |
| Nominali įtampa nuo / iki | 220-240 V |
| Spalvos temperatūra | 4000 K |
| Lempos galia | 2 W |
| Šviesos srautas | 200 lm |
| Spindulio kampas | 360 ° |
| Pakavimo lygis 1 | 5902801358388 |
| Pakavimo lygis 2 | 5902801358296 |
| Pakavimo lygis 3 | 5902801359286 |
| Pakavimo lygis 4 | 2012801488596 |
| Pakavimo lygis 5 | 2012801488787 |
| Vidutinis nominalus tarnavimo laikas | 40000 h |
a
a