| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED Bulb GU10, ES111, 11 W, 900 lm, 4000K, AC220-240V, 25°, chrome |
| Prekės ženklas | GTV Lighting |
| Kategorijos |
GU10 LED lemputės (taškinės), 1 W
GU10 LED lemputės (taškinės), 4000K GU10 lemputės |
| ETIM | EC001959 |
| Lizdas | GU10 |
| Nominali įtampa nuo / iki | 220-240 V |
| Spalvos temperatūra | 4000 K |
| Lempos galia | 11 W |
| Šviesos srautas | 900 lm |
| Spindulio kampas | 25 ° |
| Pakavimo lygis 1 | 5902801347498 |
| Pakavimo lygis 2 | 5902801347689 |
| Pakavimo lygis 3 | 2012801479914 |
| Pakavimo lygis 4 | 2012801480002 |
| Vidutinis nominalus tarnavimo laikas | 40000 h |
You can use a high-quality LED source wherever it is needed, maximally reducing electricity bills, while obtaining sensational lighting effects. The visually attractive design allows it to be used in decorative luminaires dedicated to ES111 bulbs with a GU10 cap.