| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED Light bulb 3W G9 DIM 4000K 200 lm THORGEON |
| Prekės ženklas | THORGEON |
| Kategorijos |
G9 LED lemputės (kapsulinės), 3 W
G9 LED lemputės (kapsulinės), reguliuojamo ryškumo G9 lemputės |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC001959 |
| Lizdas | G9 |
| Užtamsinamas | Yes |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 90-100 (1A klasė) |
| Diametras | 15.5 mm |
| Lempos efektyvumas | 67 lm/W |
| Ilgis | 44.5 mm |
| Nominali įtampa nuo / iki | 200-240 V |
| Spalvos temperatūra | 4000 K |
| Lempos galia | 3 W |
| Šviesos srautas | 200 lm |
| Lempų žymėjimas | Kita |
| Kaitinamoji lempa | No |
| Pakavimo lygis 1 | 4752280012575 |
| Įtampos tipas | Kintamoji srovė |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |