| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED Light bulb 2.5W G4 DIM 2700K 230 lm THORGEON |
| Prekės ženklas | THORGEON |
| Kategorijos |
G4 LED lemputės (kapsulinės), 3 W
G4 LED lemputės (kapsulinės), reguliuojamo ryškumo G4 lemputės |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC001959 |
| Lizdas | G4 |
| Užtamsinamas | Yes |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 80-89 (1B klasė) |
| Diametras | 13 mm |
| Lempos efektyvumas | 92 lm/W |
| Ilgis | 38 mm |
| Nominali įtampa nuo / iki | 12 V |
| Dangčio tipas | Ryškus |
| Spalvos temperatūra | 2700 K |
| Lempos galia | 2.5 W |
| Šviesos srautas | 230 lm |
| Lempų žymėjimas | Kita |
| Pakavimo lygis 1 | 4752280012391 |
| Įtampos tipas | Kintamoji ar nuolatinė srovė |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Šviesos spalva pagal EN 12464-1 | Šiluma < 3300 K |
| Vidutinis nominalus tarnavimo laikas | 15000 h |