| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED Bulb Filament A60 E27 7.2W 840 Frosted |
| Prekės ženklas | LEDVANCE |
| Kategorijos |
E27 LED lemputės, 4000K
E27 lemputės |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Lizdas | E27 |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 80-89 (1B klasė) |
| Diametras | 60 mm |
| Lempos efektyvumas | 211 lm/W |
| Lempos forma | Kriaušės formos |
| Ilgis | 105 mm |
| Nominali įtampa nuo / iki | 220-240 V |
| Dangčio tipas | Apšerkšnijęs |
| Spalvos temperatūra | 4000 K |
| Lempos galia | 7.2 W |
| Šviesos srautas | 1521 lm |
| Lempų žymėjimas | A-Tipas |
| Kaitinamoji lempa | Yes |
| Spindulio kampas | 320 ° |
| Pakavimo lygis 1 | 4099854348099 |
| Pakavimo lygis 2 | 4099854348105 |
| Spalva | Baltas |
| Korpuso spalva | Baltas |
| Įtampos tipas | Kintamoji srovė |
| Su nuotoliniu valdymu | No |
| Tinka elektroniniam balastui | No |
| Galima nuotolinė operacija | No |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Šviesos spalva pagal EN 12464-1 | Neutralus 3300-5300 K |
| Vidutinis nominalus tarnavimo laikas | 50000 h |
| Nominali srovė | 60 mA |
| Svertinės energijos sąnaudos per 1000 valandų | 8 kWh |
| Galimas IFTTT palaikymas | Yes |
| Spalvinis darnumas (pagal McAdamso elipsę) | SDCM6 |
| Bendrasis harmonikų iškreipis | 110 |
| Foto biologinė sauga pagal EN 62471 | RG1 |
| Mažiausias perjungimo ciklų skaičius | 500000 |
| Vardinis šviesos srautas pagal IEC 62612 | 1521 lm |
| Suderinamas su Apple HomeKit | No |
| Suderinamas su Google Assistant | No |
| Suderinamas su Amazon Alexa | No |
| Tinka magnetiniam balastui | No |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė pagal ES reglamentą 2019/2015 | A |
| Galios faktorius | 0.4 |
LED lamps, classic bulb shape, ENERGY EFFICIENCY CLASS A. Product features: LED lamps for line voltage. Beam angle: up to 300°. Very long lifetime of up to 50,000 h. Very high number of switching cycles: 500,000. Luminous efficacy: up to 210 lm/W. Product benefits: Lamps with innovative LED "filament" technology. Design, dimensions, luminous flux comparable to a halogen lamp. Low energy consumption. Instant 100 % light, no warm-up time. Low flickering. Areas of application: Perfect for decorative installations. Domestic applications. General illumination. Outdoor use in suitable outdoor luminaires only. Safety advice: Do not touch the lamp if broken.. Must not be used if outer bulb is defective..