| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED Lamp R7S Halo-LED |
| Prekės ženklas | STAR TRADING |
| ETIM | EC001959 |
| Energijos klasė | F |
| EPREL – Europos energijos vartojimo efektyvumo etikete ženklinamų gaminių registras | 891071 |
| Lizdas | R7s |
| Spalvos temperatūra | 2700 K |
| Lempos galia | 5 W |
| Šviesos srautas | 500 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 7391482032621 |