| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED Lamp GU5,3 MR16 Spotlight Glass |
| Prekės ženklas | STAR TRADING |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Energijos klasė | F |
| EPREL – Europos energijos vartojimo efektyvumo etikete ženklinamų gaminių registras | 718954 |
| Lizdas | GU5.3 |
| Spalvos temperatūra | 2700 K |
| Lempos galia | 2.6 W |
| Šviesos srautas | 260 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 7391482055538 |