| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED Lamp GU5,3 MR16 Spotlight Basic |
| Prekės ženklas | STAR TRADING |
| ETIM | EC001959 |
| Energijos klasė | G |
| EPREL – Europos energijos vartojimo efektyvumo etikete ženklinamų gaminių registras | 890917 |
| Lizdas | GU5.3 |
| Spalvos temperatūra | 2700 K |
| Lempos galia | 3 W |
| Šviesos srautas | 180 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 7391482347091 |