| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED Lamp GU4 MR11 Spotlight Glass |
| Prekės ženklas | STAR TRADING |
| ETIM | EC001959 |
| Energijos klasė | F |
| EPREL – Europos energijos vartojimo efektyvumo etikete ženklinamų gaminių registras | 620497 |
| Lizdas | GU4 |
| Spalvos temperatūra | 2700 K |
| Lempos galia | 4.4 W |
| Šviesos srautas | 380 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 7391482055514 |