| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED Lamp GU10 MR16 Spotlight Glass |
| Prekės ženklas | STAR TRADING |
| Kategorijos |
GU10 LED lemputės (taškinės), 1 W
GU10 LED lemputės (taškinės), 2700K GU10 lemputės |
| ETIM | EC001959 |
| Energijos klasė | E |
| EPREL – Europos energijos vartojimo efektyvumo etikete ženklinamų gaminių registras | 728103 |
| Lizdas | GU10 |
| Spalvos temperatūra | 2700 K |
| Lempos galia | 5.7 W |
| Šviesos srautas | 610 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 7391482054463 |
| Pakavimo lygis 2 | 7391482054463 |
| Pakavimo lygis 3 | 7391482054463 |