| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED Lamp GU10 MR16 Spotlight Glass |
| Prekės ženklas | STAR TRADING |
| ETIM | EC001959 |
| Energijos klasė | E |
| EPREL – Europos energijos vartojimo efektyvumo etikete ženklinamų gaminių registras | 620503 |
| Lizdas | GU10 |
| Spalvos temperatūra | 2700 K |
| Lempos galia | 3.6 W |
| Šviesos srautas | 400 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 7391482054425 |