| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED Lamp GU10 2 Pack Spotlight Basic |
| Prekės ženklas | STAR TRADING |
| Kategorijos |
GU10 LED lemputės (taškinės), 2 W
GU10 LED lemputės (taškinės), 1 W GU10 LED lemputės (taškinės), 3000K GU10 lemputės |
| ETIM | EC001959 |
| Energijos klasė | E |
| EPREL – Europos energijos vartojimo efektyvumo etikete ženklinamų gaminių registras | 620510 |
| Lizdas | GU10 |
| Spalvos temperatūra | 3000 K |
| Lempos galia | 2.4 W |
| Šviesos srautas | 270 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 7391482054494 |
| Pakavimo lygis 2 | 7391482054494 |
| Pakavimo lygis 3 | 7391482054494 |