| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED Lamp G9 Halo-LED 3-step |
| Prekės ženklas | STAR TRADING |
| ETIM | EC001959 |
| Energijos klasė | E |
| EPREL – Europos energijos vartojimo efektyvumo etikete ženklinamų gaminių registras | 771391 |
| Lizdas | G9 |
| Spalvos temperatūra | 2700 K |
| Lempos galia | 4 W |
| Šviesos srautas | 470 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 7391482053312 |