| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED Lamp E27 PAR38 Spotlight Outdoor |
| Prekės ženklas | STAR TRADING |
| ETIM | EC001959 |
| Energijos klasė | F |
| EPREL – Europos energijos vartojimo efektyvumo etikete ženklinamų gaminių registras | 464125 |
| Lizdas | E27 |
| Spalvos temperatūra | 2700 K |
| Lempos galia | 13 W |
| Šviesos srautas | 1200 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 7391482049926 |