| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED Lamp E27 A60 Opaque Basic RA90 |
| Prekės ženklas | STAR TRADING |
| ETIM | EC001959 |
| Energijos klasė | G |
| EPREL – Europos energijos vartojimo efektyvumo etikete ženklinamų gaminių registras | 891046 |
| Lizdas | E27 |
| Spalvos temperatūra | 2700 K |
| Lempos galia | 7 W |
| Šviesos srautas | 470 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 7391482007049 |