| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED Lamp E27 A60 Frosted |
| Prekės ženklas | STAR TRADING |
| ETIM | EC001959 |
| Energijos klasė | E |
| EPREL – Europos energijos vartojimo efektyvumo etikete ženklinamų gaminių registras | 620519 |
| Lizdas | E27 |
| Spalvos temperatūra | 2700 K |
| Lempos galia | 4.8 W |
| Šviesos srautas | 540 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 7391482019240 |