| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED Lamp E14 P45 Diamond |
| Prekės ženklas | STAR TRADING |
| ETIM | EC001959 |
| Energijos klasė | F |
| EPREL – Europos energijos vartojimo efektyvumo etikete ženklinamų gaminių registras | 891252 |
| Lizdas | E14 |
| Spalvos temperatūra | 4000 K |
| Lempos galia | 3 W |
| Šviesos srautas | 300 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 7391482050847 |